صفحه اصلی   فرم ثبت نام   تماس با ما   آرشیو
Scientific Secretary's Message پیام دبیر علمی

"‌ همکاران ارجمند سلام

بسیار خرسندم که فرصتی دوباره برای تجدید دیدار، برای با هم آموختن و برای به اشتراک گذاشتن آراء و نظرات فراهم شده است. بیست و یکمین کنگره سراسری اپتومتری ایران در اواخر مرداد داغ و آفتابی فرصتی برای تشعشع و درخشش اپتومتری در ایران و منطقه خواهد بود. البته این اتفاق فقط با همکاری و همراهی و مشارکت همه اپتومتریستها مقدور است. لذا حضور پررنگ تک تک عزیزان اپتومتریست در سالنهای سخنرانی و مشارکت علمی همه ما متضمن موفقیت این کنگره خواهد بود.

برنامه علمی کنگره بیست و یکم برمبنا و محوریت مباحثه علمی مبتنی بر مشکلات بالینی است. بنابراین، اکثریت جلسات به شکل panel discussion اداره خواهد شد. این جلسات فرصتی برای طرح مشکلات و سئوالات بالینی است که ممکن است برای همه ما وجود داشته باشد. علاوه بر این جلسات کارگاهی آموزشی در زمینه ای مختلف ارئه شده است. برخی از این کارگاه ها که با مشارکت شرکتهای مهم در عرصه اپتومتری برگزار می شود، آخرین تکنولوژی های جهان در اپتومتری بالینی ارائه خواهد شد. به دلیل ظرفیت محدود این کارگاه ها، لازم است ثبت نام برای شرکت در این جلسات از قبل انجام شده باشد. بخش مقالات آزاد بدون شک یکی از انگیزه بخش ترین بخشهای هر همایش بزرگ محسوب می شود. ارائه دستاوردهای پژوهشی محققین عرصه اپتومتری در این بخش می تواند ایده های جدیدی را در مرز دانش بوجود آورد. بخش پوسترهای این همایش نیز فرصت بسیار مغتنمی برای مباحثه علمی چهره به چهره محققین با یکدیگر خواهد بود.

تمامی همکاران در دبیرخانه علمی کنگره بیست و یکم امید داریم این کنگره نقطه مثبت مهمی در راه پیشرفت اپتومتری باشد.

دریافت نظرات شما از طریق jafarzadehpour.e@iums.ac.ir همواره راهگشای تصمیمات ما خواهد بود.

                                                  تابستان 1397

پرفسور ابراهیم جعفرزاده پور

 


       رزور بلیط هواپیما       اطلاعیه رزرو هتل        فراخوان دریافت خلاصه مقاله در بیست و یکمین کنگره سراسری انجمن علمی اپتومتری ایران        فراخوان بیست و یکمین کنگره سراسری انجمن علمی اپتومتری ایران
پیام رئیس کنگره
ورود اعضا

با نام و یاد ایزد منان

امسال بیست و یکمین کنگره سراسری انجمن علمی اپتومتری ایران را در حالی برگزار خواهیم نمود که انجمن فعالیت خود را با دوره جدیدی از هیات مدیره آغاز خواهد نمود و حضور تک تک شما همکاران عزیز، محققین و دانشجویان گرامی در این همایش بزرگ موجب دلگرمی اعضای هیات مدیره انجمن برای پیشبرد اهداف عالی اپتومتری خواهد بود.

دبیر علمی کنگره امسال استاد فرهیخته جناب آقای دکتر ابراهیم جعفرزاده پور و دبیر اجرایی کنگره همکار گرامی جناب آقای جواد ملایی می باشند که بابت زحمات از این دو بزرگوار کمال تشکر و قدر دانی می گردد.

چند سالی است که جهت شرکت در کنگره سراسری انجمن علمی اپتومتری ایران استقبال بی نظیری از سوی همکاران اپتومتریست از سراسر کشور مشاهده می گردد. بطوریکه در سال گذشته تعداد شرکت کنندگان دارای مجوز اخذ امتیاز باز آموزی از مرز یک هزار نفر گذشت و این استقبال بی نظیر مسئولیت کمیته علمی برای ارائه سخنرانی های به روز و کمیته اجرایی برای اجرای بهتر کنگره را دو چندان می کند که ضمن آرزوی توفیق برای این عزیزان، همه را برای تلاش بیشتر جهت اجرای بهتر دعوت می نمایم.

فضای کنگره نه تنها شرایط تبادل اندیشه ها، ارتباط بیشتر همکاران و به اشتراک گذاشتن تجربه ها بین عزیزان را فراهم می کند بلکه موجب آشنایی بیشتر شرکت کنندگان با تجهیزات و ملزومات جدید در زمینه حرفه تخصصی نیز خواهد بود که امیدواریم در کنگره امسال شرکت کنندگان محترم از هر دو جنبه کنگره بهرهمند گردند.

در آخر جا دارد از کلیه اعضای کمیته اجرایی و کمیته علمی کنگره و همچنین از روسا و مدیران شرکت های حامی که با یاری این عزیزان اینگونه نشست های علمی میسر می گردد سپاسگزاری نمایم.

ارادتمند

دکتر علی میرزاجانی

 

نام کاربری :
کلمه عبور :
 
  کلمه عبور خود را فراموش کرده ام.
فرم ثبت نام در کنگره راهنمای ارسال خلاصه مقاله لیست کارگاه های کنگره معرفی کنگره
گالری
اخبار
عضویت در خبرنامه
حامیان کنگره
لطفا ایمیل خود را جهت دریافت خبرنامه وارد کنید
آمار بازديدها
تماس با ما
روز شمار
امروز 21
ماه جاری 19906
کل مراجعات 458676
نشانی: تهران، خیابان کارگر شمالی - نرسیده به بزرگراه جلال آل احمد - بن بست سوم - پلاک 2 - واحد 4
شماره تماس: 88223500-021 -شماره فکس: 88223400-021
رایانامه: info@ioac.ir